Проекти рішень на тридцять сьому сесію VII cкликання Збаразької міської ради

Проект рішення Про затвердження звіту про виконання бюджету міста за 2019 рік

Дод.1 до звіту про виконання бюджету

Дод.2 до звіту про виконання бюджету

Проект рішення Про внесення змін до рішення № VII361 від 17.12.2019р. Про міський бюджет на 2020р.

Проект рішення Про затвердження технічної документації та передача в оренду земельної ділянки Демчук В.Ф.

Проект рішення Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Шумайко І.В.

Проект рішення Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду МП Металіст по вул. Чехова,9 м. Збаража

Проект рішення Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишину А.Д.

Проект рішення Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування секретарю міської ради Напованцю Р.П.

Проект рішення Про затвердження детального плану території земельної ділянки

Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок

Проект рішення Про затвердження Положення «Про проведення турніру з баскетболу Кубок міського голови м.Збаража

Проект рішення про укладення угоди про надання субвенцій