Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Рішення четвертої сесії Збаразької міської ради VII скликання від 11.03.2016р.

Результати поіменного голосування депутатів четвертої сесії від 11 березня 2016 року

Протокол №5 засідання четвертої сесії Збаразької міської ради VII скликання від 11.03.2016р.


Рішення №VII/4/1 “Про внесення змін у рішення №VII/1/2 від 15.12.2015р. “Про Регламент роботи міської ради VII скликання””

Рішення №VII/4/2 “Про розгляд депутатського запиту Домбика В.С. щодо присвоєння звання “Почесний громадянин міста Збаража” Горайському Юрію Володимировичу (посмертно)”

Рішення №VII/4/3 “Про Положення помічника-консультанта депутата Збаразької міської ради”
Додатки до рішення №VII/4/3

Рішення №VII/4/4 “Про підтримку меморандуму щодо запровадження електронних петицій до Збаразької міської ради”
Додаток до рішення VII/4/4

Рішення №VII/4/5 “Про порядок розгляду електронної петиції, адресованої Збаразькій міській раді”
Додаток до рішення VII/4/5

Рішення №VII/4/6 “Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у місті Збаражі”

Рішення №VII/4/7 “Про затвердження Положення про перерахунок плати за комунальні послуги на період відсутності споживача та/або членів його сім’ї”

Рішення №VII/4/8 “Про внесення змін до “Програми попередження надзвичайних ситуацій, реагування на них та забезпечення пожежної і техногенної безпеки на об’єктах різних форм власності Збаразької міської ради на 2015-2019 роки””

Рішення №VII/4/9 “Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинилися у скрутній життєвій ситуації і проживають на території міста Збаража”

Рішення №VII/4/10 “Про затвердження місцевих програм соціально-економічного розвитку міста”

Рішення №VII/4/11 “Про внесення змін до рішення №VII/2/2 від 23.12.2015р. “Про міський бюджет на 2016 рік””
Додаток №1 до рішення №VII/4/12
Додаток №2 до рішення №VII/4/12

Рішення №VII/4/12 “Про внесення змін до штатного розпису міської ради”

Рішення №VII/4/13 “Про повноваження щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб в м. Збаражі”

Рішення №VII/4/14 “Про  порядок відрахування частини прибутку   (доходу)   господарських організацій,  які    належать     до    комунальної власності або у статутних фондах яких є частка комунальної власності за результатами фінансово-господарської  діяльності  2015    року та    наростаючим   підсумком     щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році у строки, встановлені для сплати    податку на прибуток підприємств, засновником яких є Збаразька міська рада”

Рішення №VII/4/15 “Про затвердження Порядку встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки та ставок орендної плати за земельні ділянки, які надані у користування на умовах оренди фізичними та юридичними особами міста Збаража”

Рішення №VII/4/16 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Мартинчуку С.Б.”

Рішення №VII/4/17 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Забурській Л.Й.”

Рішення №VII/4/18 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Мартинюку О.А.”

Рішення №VII/4/19 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Мартинюку О.А. для ведення особистого селянського господарства”

Рішення №VII/4/20 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Сторож М.М.”

Рішення №VII/4/21 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Цвях В.Б.”

Рішення №VII/4/22 “Про передачу земельної ділянки у власність гр. Цембровському І.Г.”

Рішення №VII/4/23 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кузьмі М.М.”

Рішення №VII/4/24 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Новак М.В.”

Рішення №VII/4/25 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гніздицькій Л.П.”

Рішення №VII/4/26 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Камінській Л.А.”

Рішення №VII/4/27 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Серафин Ф.Ф.”

Рішення №VII/4/28 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Журенко О.В. та гр. Журенко Г.Б.”

Рішення №VII/4/29 “Про дозвіл на складання проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки ОСББ “Надія-2014″”

Рішення №VII/4/30 “Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Черняховського, м. Збаража”

Рішення №VII/4/31 “Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Олійник Р.В. по вул. С.Стрільців, 4а м.Збаража”

Рішення №VII/4/32 “Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2016-2018 роки”
Додаток №1

Рішення №VII/4/33 “Про виділення матеріальної допомоги гр. Гаврилюк М.Є.”

Рішення №VII/4/34 “Про укладання угоди щодо співробітництва між м.Збараж та м.Шаєн Сполучених Штатів Америки”

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту