Різдво Христове прославляли у колядках хористи Братства ОУН-УПА 13 Січня 2016 | ГОЛОВНА У Збаразьку міську раду з різдвяними колядками завітали хористи районної управи Братства ОУН-УПА. Опубліковано ГОЛОВНА Читайте також ГОЛОВНАІнші публікації категорії ГОЛОВНА »Державна служба зайнятості інформуєДержавна служба зайнятості інформуєСлужба зайнятості інформуєСлужба зайнятості інформує
Будь першим хто прокоментує