Розпорядження міського голови про скликання двадцять шостої сесії Збаразької міської ради

Розпорядження №107 від 30.11.18 р. “Про скликання двадцять шостої сесії VII скликання міської ради”

Запропонувати сесії міської ради на своєму пленарному засіданні розглянути такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 22.12.2017 року №VII/21/2 “Про міський бюджет міста на 2018 р.”

2. Про міський бюджет на 2019 рік.

3. Про надання матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань голові Збаразької міської ради.

4. Про затвердження штатного розпису Збаразької міської ради станом на 01 січня 2019 року.

5. Про внесення змін в Положення про порядок надання одноразової матеріальної (фінансової) допомоги малозабезпеченим громадянам, які опинилися в скрутній життєвій ситуації і проживають на території м. Збаража.

6. Розгляд заяв громадян міста стосовно земельних відносин.

7. Інші питання господарської діяльності ради.