Семінар присвячений темі розвитку громад та конкурентноспроможності територій

Foto_seminar_02052015_3  Черговий семінар організований Фондом Гансса Зайделя, який проходив у м. Вінниця 2-3 квітня у якому взяли участь більше 30 міських і селищних голів був присвячений темі розвитку громад та конкурентноспроможності територій. Головним доповідачем був доктор Ріхард Шиссель, керівник управління економіки і міського розвитку м. Кемптен, Баварія. Великий успішний досвід баварського міста, доктор Шиссель пов’язує в першу чергу з відчуттям відповідальності кожного жителя, починаючи з влади. Не зважаючи, на те, що з Тернопільської області, ми були в якості запрошених, оскільки проект фонду призначений для Вінницької області, мені дали можливість представити нFoto_seminar_02052015_1аше славне місто Збараж і зокрема проект Юрія Вербовецького по Регенерації центральної частини міста, який днями виборов 2 місце у всеукраїнському конкурсі “АрхіХіт”. Учасники семінару були дуже вражені цим проектом, який отримав схвальні відгуки. Також результатом семінару були попередні домовленості щодо включення нашого міста в прFoto_seminar_02052015_2оект Фонду, який полягає у просуванні міста на Економічному форумі, який відбудеться у Києві цього літа. Особлива вдячність Анатолію та Оксані Чемерисам за організацію семінару!