Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Типовий договір по вивезенню ТПВ

Адміністрація МКППОБ «Добробут» повідомляє про необхідність укладення договору на вивіз побутових відходів!

Шановні жителі міста Збараж! Інформуємо Вас що згідно з чинним законодавством України, а саме: відповідно до ч. 2. ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники  або  наймачі,  користувачі,  у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають  договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення твердих побутових  відходів та здійснюють оплату таких послуг.

Згідно п. 3 рішення виконавчого комітету Збаразької міської ради від 27.02.2009 року № 47 виконавцем послуг із вивезення та складування твердих побутових відходів по м. Збараж визначено МКП по благоустрою «Добробут».

Відповідно до п.1 ч.3 ст. 20 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укласти договір на надання житлово-комунальних послуг, підготовлений виконавцем на основі типового договору. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних і юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.

Також доводимо до Вашого відома, що згідно п. 3.18 роділу 3 Правил благоустрою територій, забезпечення чистоти і порядку в м. Збараж Затвердженні рішенням сесії Збаразької міської ради № VII/3/9 від 01.02.2016 року (далі – Правила благоустрою) власник або користувач земельної ділянки зобов?язаний укласти договір на видалення твердих побутових відходів зі спеціалізованим підприємством (перевізником відходів).

З типовим договором про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та Правилами благоустрою м. Збараж споживачі можуть ознайомитись на офіційному сайті Збаразької міської ради (www.zbarazh-rada.gov.ua).

Додатково повідомляємо, що згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1360 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення твердих побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Збараж і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які не заключили договір з вивезення твердих побутових відходів, в термін до 01 вересня 2017 року звернутися в адміністрацію Збаразького МКП по благоустрою «Добробут» за адресою місто Збараж, вул. Д. Галицького, 91, для укладання такого договору.

Документи, які потрібні для укладення договору:

  • Паспорт власника будинку.

  • Реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) власника будинку.

  • Будинкова книга (необхідна для отримання довідки про склад сім?ї)

  • Акт обстеження матеріально — побутових умов (необхідний у випадках, коли людина офіційно не зареєстрована але проживає у будинку по факту, або коли людина зареєстрована але фактично не проживає. Даний акт складає депутат Збаразької міської ради відповідного виборчого округу.

Публічний договір для населення Приклад

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту