У Збаражі відзначили депутата обласної ради

72699530_882845668782685_6583430483827228672_nДепутат Тернопільської обласної ради, голова постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства, відомий маркетолог та краєзнавець Михайло Тимошик отримав відзнаку міського голови Збаража.

Нагороду Михайлу Морозенковичу вручив міський голова Збаража Роман Полікровський. Роман Степанович подякував політику та громадському діячеві за особистий внесок у розвиток туризму та культури, надання інформаційної підтримки, популяризацію міста Збараж, національно-свідому громадську позицію та відданість справі. У свою чергу Михайло Тимошик зазначив, що завжди намагається долучатися та сприяти у проведенні різноманітних заходів, які популяризують область.