Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Відбулась сесія міської ради

      30 квітня 2014 року відбулося друге засідання дванадцятої сесії міської ради . Сесія скликалась позачергово у зв’язку із необхідністю внесення змін до бюджету через надходження коштів виділених ЦВК для проведення виборчої кампанії по виборах міського голови Збаража.
      Першочергово депутати ухвалили рішення про присвоєння звання «Почесних громадян міста Збаража» Устиму Голоднюку та Назарію Войтовичу за незламність духу у відстоюванні національної ідеї, героїзм і самопожертву , за активну участь у Українській Революції Гідності, які віддали своє життя в ім'я Вільної Незалежної України (посмертно). Було вирішено також на День міста Збаража 4 травня нагородити батьків загиблих Героїв  пам’ятними значками "Почесний громадянин Збаража".
      Також депутати одноголосним голосуванням внесли відповідні зміни до міського бюджету, звільнили жительку міста Збаража від оплати за харчування у ДНЗ її дитини – інваліда. Внесли зміни у план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік, прийняли ряд рішень по земельних питаннях у відповідності до заяв громадян міста.
      Найбільшого обговорення набуло рішення «Про надання дозволу на взяття позики МКП «Збараж». Дана позика необхідна підприємству для початку ремонтних робіт на міській каналізаційно-насосній станції. Зважаючи на важливість ремонту КНС депутати більшістю голосів підтримали пропозицію керівника МКП «Збараж» про взяття короткотермінової безпроцентної позики для проведення робіт щодо усунення причин витікання нечистот в річку Гнізна, віддавши під заставу комунальні нежитлові приміщення.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту