Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Відбулася сесії міської ради

9 червня 2015 року у сесійній залі міської ради відбулася дев’ятнадцята сесія міської ради, на якій було вирішено ряд важливих питань.

Одним із перших питань була згода депутатів на добровільне об’єднання територіальних громад, важливим моментом є те, що окрім запропонованих раніше до об’єднання громад сіл Збаразького району об’єднатися у Збаразьку міську громаду виявили бажання і ряд сіл Ланівецького району, а саме Корначівка, Шили — Корначівської сільської ради, Лопушне, Пахиня — Лопушненської сільради, Верещаки, Коржківці — Верещаківської сільради та Вербовець — Вербівської сільради. У даних населених пунктах було проведено опитування громадян і 80 % населення виявило бажання вступити у Збаразьку міську громаду.

Другим важливим питанням депутати встановили ставки земельних податків на 2016 рік. Обговорення даного питання не обійшлось без бурхливих емоційних дебатів. В результаті були прийняті лояльні податки на користування земельними ділянками, які будуть доступні як для населення, так і для комерційного використання і промисловості.

Депутатами також ухвалені зміни до бюджету, якими передбачено виділення коштів для центру зайнятості на фінансування громадських робіт по благоустрою у місті Збаражі, а також виділено із міського бюджету допомогу важкохворій збаражанці.

Ряд господарських питань, які прийняті депутатами, забезпечать ремонтні роботи у дитсадках міста Збаража, а також депутати дозволили комунальному підприємству “Добробут” списати застарілу техніку та демонтувати застарілі споруди у місті, які давно не використовуються.

Плідною роботою депутатів на дев’ятнадцятий сесії було також задоволено близько п’ятдесяти заяв громадян міста стосовно їх земельних ділянок.

Секретар міської ради Пелех О.З.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту