Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Вітання до Дня міцевого самоврядування

Шановні земляки, депутати, члени виконавчого комітету, працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування – державного свята, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту демократичного суспільства, адже без місцевого самоврядування неможливо уявити собі демократичну, незалежну Україну.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність є гідним внеском у розбудову нашого міста і держави.

Це свято стосується кожного збаражанина, адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які відіграють вирішальну роль у розвитку та розбудові нашого міста, забезпеченні його життєдіяльності.

День місцевого самоврядування об’єднує людей з активною життєвою позицією, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, продовжують самовіддано працювати над вирішенням проблем жителів міста.

Бажаємо вам Божого благословення, миру, міцного здоров’я, щастя, добра, енергії для нових звершень і здобутків у Вашій нелегкій і відповідальній праці. Нехай цей святковий день додасть впевненості у завтрашньому дні, надасть натхнення для подальшої служби на благо нашого міста та задля зміцнення авторитету нашої держави у всьому демократичному світі.

Міський голова Збаража

Роман Полікровський

Більше публікацій ГОЛОВНАБільше публікацій ГОЛОВНА »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту