Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Вітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

завантаження

Шановні жителі міста Збараж!

Від щирого серця вітаю вас з Днем Державного Прапора та  Днем Незалежності України!

День Незалежності в серцях українців став новою точкою відліку в житті кожного з нас, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності.

Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор, – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців йшло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

День Державного прапора  та  день Незалежності України – це не просто дати.  Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.

З нагоди свят щиро бажаю вам божого благословіння, здоров’я, щасливої долі, родинного затишку стабільності, миру та успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави!

 

Міський голова Збаража                                                                                    Роман Полікровський

 

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту