Вітання з Днем Гідностi і Свободи

Шановні земляки! У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели росіянам і білорусам, полякам і литовцям, німцям і шведам, англійцям і американцям… те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!

Такими ми були протягом всієї історії формування нашої держави. Ці риси проявилися в українців вкотре і за останнє десятиліття. Майдан 2004-го року став початком Євромайдану 2013-го, початком Революції Гідності і початком кінця епохи деспота-Януковича і його олігархічно-бандитської команди. Ці дві революції назавжди увійшли в історично-генетичну пам’ять нашої нації. Також вони започаткували подвійне свято, котре ми відзначаємо сьогодні у День Гідності і Свободи.

Зрозуміло, що українці не могли змиритися з політикою і методами управління державою бандита-президента. Логічним продовженням «помаранчевої» революції стали події на Майдані 2013-го – 2014-го років, які ми назвали Революцією Гідності.

Далі наш народ був втягнутий в неоголошену війну з Північним сусідом. Окупація псевдобратами росіянами та їх маріонетками терористами-сепаратистами Криму і деяких регіонів Сходу… Сотні і тисячі смертей та каліцтв патріотів-бійців, котрі захищали і продовжують захищати Батьківщину від ворога… Сльози матерів, дружин і дітей загиблих солдат і офіцерів-героїв… І це в той час, коли ще не встигла прорости в землю кров невинно вбитих на Майдані із числа Небесної Сотні…

З метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013-го – лютому 2014-го стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, Указом Президента України Петра Порошенка був встановлений День Гідності та Свободи, який ми відзначаємо сьогодні вперше.

Я від імені колективу і всього депутатського корпусу міської ради приєднуємося до численних привітань на адресу жителів Збаражчини! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!

Хай розум, воля і любов до України

Завжди підштовхують вперед!

Свободи вітер до нас лине,

І гідність тягне поперед!

Ми не здамо свою країну

Проклятим лютим ворогам!

З Днем Гідності лиш Україну

Щороку будемо вітать!

Від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління. Єднаймося, бо лише в єдності наша сила.

Зі святом вас, шановні краяни!

Слава Україні! Героям слава!

Міський голова Збаража Роман Полікровський