Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИКПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2022-01-20-001182-c

Найменування замовника: Управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, майдан І. Франка, м. Збараж, Тернопільська обл., 47302, ЄДРПОУ 43930548.

   Найменування предмета закупівлі: код ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марки ДГР (0-200) та ДГ (13-100))

Процедура закупівлі : відкриті торги.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар, що постачається, повинен мати необхідні завірені копії (надати у тендерній пропозиції):

– сертифікат якості виробника;

– паспорт або посвідчення якості, виписаний на Учасника;

– реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, та повинен бути завезений офіційно відповідно до вимог чинного законодавстваУкраїни.

– Гарантійний лист пор проведення лабораторних випробувань та експертних досліджень за рахунок постачальника у випадку поставки неякісного вугілля.

Технічні та якісні характеристики Товару передбачають необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Учасники у складі пропозиції надають лист довільної форми, з описом заходів захисту довкілля, які застосовуються учасником та гарантію дотримання заходів із захисту довкілля під час виробництва, навантаження, доставки та розвантаження товару, що є предметом закупівлі.

Доставка, навантаження, розвантаження товару здійснюється автотранспортом, за рахунок Продавця (переможця торгів).

Доставка (перевезення) та розвантаження товару здійснюється силами та за рахунок Учасника.

            Замовник має право зробити вибіркове лабораторне дослідження товару, який був поставлений за договором, на якість та відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

Витрати Замовника на лабораторне дослідження в повному обсязі відшкодовує Учасник.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме:

1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо;

 2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників;

3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют).

Відповідно до вказаної методики, при визначенні очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

            Очікувана вартість предмета закупівлі складає: 448 000,00 грн з ПДВ, згідно кошторисних призначень.

          Обсяг закупівлі на 2022 рік :  Вугілля кам’яне марка ДГР(0-200)- 55 т. Має відповідати ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб»: зольність на сухий стан палива не більш, ніж 38%, волога на робочий стан палива не більш, ніж 12%, масова часка кусків розміром менше нижчої границі не більш, ніж 12%.

   Вугілля кам’яне марка ДГ(13-100)- 38 т. Має відповідати ДСТУ 7146:2010 «Вугілля кам’яне та антрацит для побутових потреб»: зольність на сухий стан палива не більш, ніж 14%, волога на робочий стан палива не більш, ніж 14%, масова часка кусків розміром менше нижчої границі не більш, ніж 17%.

Більше публікацій Публічні закупівлі Управління освіти, молоді та спортуБільше публікацій Публічні закупівлі Управління освіти, молоді та спорту »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту