Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИКПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2021-12-16-000013-b

Найменування замовника:Управління освіти, молоді та спорту Збаразької міської ради, майдан І. Франка, м. Збараж, Тернопільська обл., 47302, ЄДРПОУ 43930548.

Найменування предмета закупівлі: код ДК 21:2015 15110000-2 М’ясо (свинина охолоджена, курячі стегна, яловичина).

Процедура закупівлі : відкриті торги

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, які встановлено нормативно-правовими актами України. При кожній поставці товару обов’язково надаються супровідні документи, що підтверджують його походження, безпечність та якість в кожний заклад освіти.

Товари, що постачаються повинні мати товаро транспортну накладну на кожну поставку окремо по закладах освіти, відповідно до ст. 37 Закону України « Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Товар повинен бути переданий у тарі та (або) упакований звичайним для нього способом в упаковку, а за їх відсутності – способом, який забезпечує схоронність товару цього роду за звичайних умов зберігання і транспортування.

Доставка  товару повинна проводитися спеціалізованим автотранспортом згідно з правилами перевезення продовольчих продуктів. Водії (експедитори) та всі працівники, які безпосередньо контактують з товаром обов’язково повинні мати особисту медичну книжку з відмітками про проходження медогляду та санітарний одяг (халат, рукавиці).

Доставка (перевезення) та розвантаження товару здійснюється силами та за рахунок Учасника.

Замовник має право зробити вибіркове лабораторне дослідження товару, який був поставлений за договором, на якість та відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

Витрати Замовника на лабораторне дослідження в повному обсязі відшкодовує Учасник.

Товар має постачатися  дрібними партіями згідно замовлень на адреси дошкільних та шкільних навчальних закладів замовника не менше 2 (двох) разів на тиждень вранці, до кінця  2022 року.

            Термін придатності Товару до споживання на період поставки повинен становити не менше ніж 80% від загального терміну придатності споживання

            Якість Товару, умови та організація поставки Товару повинні відповідати нормам Законів України «Про якість та безпеку харчових продуктів та продовольчої сировини», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», «Про ветеринарну медицину», «Про дитяче харчування», постанови КМУ від 24 березня 2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку».          При поставці Товару на структурні підрозділи Замовника кожна партія Товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність, а саме: посвідченням якості або декларацією виробника.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме:

1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо;

2) отримання комерційних (цінових) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників;

3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют).

Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

            Очікувана вартість предмета закупівлі складає 1 180 000,00 грн з ПДВ згідно кошторисних призначень.

            Обсяг закупівлі на 2022 рік : cвинина охолоджена- 2888 кг;

                                                                 курячі стегна – 12385 кг;

                                                                 яловичина – 562 кг..     

Обсяги та періодичність постачання – у відповідності з умовами, визначеними в Додатках Тендерної Документації.

Більше публікацій Публічні закупівлі Управління освіти, молоді та спортуБільше публікацій Публічні закупівлі Управління освіти, молоді та спорту »

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту