Рішення ІІ засідання Першої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 04.12.2020 р. та результати поіменного голосування

Протокол №2 ІІ засідання першої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 04.12.2020 р.

Результати поіменного голосування депутатів ІІ засідання Першої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 4 грудня 2020 р.

Рішення №VIIІ/1/3 “Про обрання секретаря ради”

Рішення №VIII/1/4 “Про затвердження Положення про постійні комісії Збаразької міської ради VIII скликання, їх кількісний та персональний склад”

Рішення №VIII/1/5 “Про Регламент Збаразької міської ради VIII скликання”

Рішення №VIII/1/6 “Про зміни в структурі та штатному розписі міської ради”