Рішення двадцять шостої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 29.08.2023 р. та результати поіменного голосування

Протокол №32 двадцять шостої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 29.08.2023 р.

Результати поіменного голосування депутатів двадцять шостої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 29 серпня 2023 року

Рішення №VIII/26/1 “Про затвердження змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2023 рік”

Рішення №VIII/26/2 “Про внесення змін до Програм”

Рішення №VIII/26/3 “Про закріплення на праві оперативного управління майна комунальної власності”

Рішення №VIII/26/4 “Про внесення змін до рішення міської ради від 23 грудня 2022 року №VIII/20/29 “Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік”

Рішення №VIII/26/5 “Про затвердження угод”

Рішення №VIII/26/6 “Про внесення змін до детального плану території”

Рішення №VIII/26/7 “Про розроблення детального плану території Івашкевич І.”

Рішення №VIII/26/8 “Про розроблення детального плану території с. Чернихівці”

Рішення №VIII/26/9 “Про розроблення детального плану території Канюки Я.”

Рішення №VIII/26/10 “Про розроблення детального плану території Процик І.”

Рішення №VIII/26/11 “Про розроблення детального плану території Зарівна Д.”

Рішення №VIII/26/12 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”

Рішення №VIII/26/13 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/26/14 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/26/15 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/26/16 “Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок громадянам”

Рішення №VIII/26/17 “Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду”

Рішення №VIII/26/18 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності під польовими дорогами та передачу їх в оренду”

Рішення №VIII/26/19 “Про внесення змін в договір оренди землі”

Рішення №VIII/26/20 “Про внесення змін в рішення сесій Збаразької міської ради”

Рішення №VIII/26/21 “Про затвердження проекту землеустрою та передачі в оренду земельної ділянки”

Рішення №VIII/26/22 “Про затвердження акту обстеження від 26.07.2023 р.”

Рішення №VIII/26/23 “Про розгляд звернення Збаразького МКППОБ “Добробут””

Рішення №VIII/26/24 “Про погодження положень про геологічні пам’ятки природи місцевого значення”

Рішення №VIII/26/25 “Про затвердження програми з проведення нормативно грошової оцінки земель”

Рішення №VIII/26/26 “Про продаж права оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом”