Рішення тридцятої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 16.02.2024 р. та результати поіменного голосування

Протокол №37 тридцятої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 16.02.2024 р.

Результати поіменного голосування депутатів тридцятої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 16 лютого 2024 року

Рішення №VIII/30/1 “Про затвердження Програми сприяння проведення мобілізації на території Збаразької міської громади на 2024 рік”

Рішення №VIII/30/2 “Про затвердження програми по громадських роботах”

Рішення №VIII/30/3 “Про затвердження програми відшкодування різниці в тарифах на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення на 2024 рік”

Рішення №VIII/30/4 “Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства “Збаразька міська аптека” на 2022-2025 роки”

Рішення №VIII/30/5 “Про затвердження звіту про виконання бюджету Збаразької міської територіальної громади за 2023 рік”
Додаток 1

Рішення №VIII/30/6 “Про затвердження змін до бюджету Збаразької міської територіальної громади на 2024 рік (код бюджету 19558000000)”
Додаток 2
Додаток 3
Додаток 4
Додаток 5

Рішення №VIII/30/7 “Про внесення змін до рішення сесії Збаразької міської ради від 27.01.2021 року № VIII/4/20 “Про припинення КП Колодненської сільської ради “ЕКО-СЕРВІС ПЛЮС” шляхом ліквідації””

Рішення №VIII/30/8 “Про затвердження договорів”

Рішення №VIII/30/9 “Про самопредставництво у судах”

Рішення №VIII/30/10 “Про передачу майна”

Рішення №VIII/30/12 “Про затвердження у новій редакції структури комунальної установи “Центр надання соціальних послуг” Збаразької міської ради”
Додаток 1

Рішення №VIII/30/13 “Про використання автомобіля”

Рішення №VIII/30/14 “Про надання дозволу на списання”

Додаток 1

Рішення №VIII/30/18 “Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства “Збаразька центральна лікарня” Збаразької міської ради за 2023 рік”
Додаток 1

Рішення №VIII/30/19 “Про затвердження Положення про відділ охорони здоров’я та соціального захисту Збаразької міської ради в новій редакції”

Рішення №VIII/30/20 “Про визначення уразливою зоною річку Гнізна”

Рішення №VIII/30/21 “Про намір передачі об’єктів нерухомого майна комунальної власності в оренду”

Рішення №VIII/30/22 “Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення “Вуличний комітет “День””

Рішення №VIII/30/23 “Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Збаразької міської ради в новій редакції”

Рішення №VIII/30/24 “Про затвердження Положення про управління економіки та залучення інвестицій Збаразької міської ради в новій редакції”

Рішення №VIII/30/25 “Про внесення змін до рішення сесії Збаразької міської ради від 17.12.2021 року № VIII/13/11”

Рішення №VIII/30/26 “Про розроблення детального плану території по вул. Грушевського м. Збараж Тернопільського району Тернопільської області”

Рішення №VIII/30/27 “Про розроблення детального плану території Гураль М.М.”

Рішення №VIII/30/28 “Про розроблення детального плану території Смірнова М.В.”

Рішення №VIII/30/29 “Про розроблення детального плану території Петрик А.Т.”

Рішення №VIII/30/30 “Про затвердження детального плану території Ткач В.М.”

Рішення №VIII/30/31 “Про затвердження детального плану території по вул. Просвіти, 7 м. Збараж Тернопільського району Тернопільської області”

Рішення №VIII/30/32 “Про затвердження детального плану території по вул. Грушевського, 145 м. Збараж Тернопільського району Тернопільської області”

Рішення №VIII/30/33 “Про затвердження детального плану території Лабайчук М.І.”

Рішення №VIII/30/34 “Про затвердження детального плану території с. Чернихівці Тернопільського району Тернопільської області”

Рішення №VIII/30/35 “Про затвердження детального плану території Канюка Я.С.”

Рішення №VIII/30/36 “Про затвердження детального плану території с. Решнівка Тернопільського району Тернопільської області”

Рішення №VIII/30/37 “Про затвердження детального плану території Івашкевич І.Ю.”

Рішення №VIII/30/38 “Про затвердження детального плану території Івашкевич І.Ю.”

Рішення №VIII/30/39 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам”

Рішення №VIII/30/40 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/30/41 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIII/30/42 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)”