Рішення ІІ засідання восьмої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 09.07.2021 р. та результати поіменного голосування

Протокол №10 ІІ засідання восьмої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 09.07.2021р.

Результати поіменного голосування депутатів ІІ засідання восьмої сесії Збаразької міської ради VIIІ скликання від 09 липня 2021 р.

Рішення №VIIІ/8/73 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та передачу її у власність”

Рішення №VIIІ/8/74 “Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок громадянам”

Рішення №VIIІ/8/75 “Про внесення змін в рішення”

Рішення №VIIІ/8/76 “Про передачу земельної ділянки у власність Шампанюк В. Б.”

Рішення №VIIІ/8/77 “Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення в натуру громадянам”

Рішення №VIIІ/8/78 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

Рішення №VIIІ/8/79 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ТОВ “Лайфселл””

Рішення №VIIІ/8/80 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок ВАТ”Тернопільобленерго””

Рішення №VIIІ/8/81 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки”

Рішення №VIIІ/8/82 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

Рішення №VIIІ/8/83 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

Рішення №VIIІ/8/84 “Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок”

Рішення №VIIІ/8/85 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді “Парафія Святого Димитрія Солунського” по вул. Центральна, 10А с. Новики”

Рішення №VIIІ/8/86 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIIІ/8/87 “Про передача земельної ділянки в оренду громадянам”

Рішення №VIIІ/8/88 “Про внесення змін в договір оренди землі”

Рішення №VIIІ/8/89 “Про внесення змін в договір оренди землі”

Рішення №VIIІ/8/90 “Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам”

Рішення №VIIІ/8/91 “Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Пацулі Л.Ф.”

Рішення №VIIІ/8/92 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), та передачу її в оренду”

Рішення №VIIІ/8/93 “Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Заводська, 2а м. Збаража”

Рішення №VIIІ/8/94 “Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону”

Рішення №VIIІ/8/95 “Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Заводська, 65 м. Збаража”