Навчання у Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті

Шановні громадяни, мешканці міста Збараж і району!

Просимо звернути Вашу увагу на інформацію від

Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату:

Кам’янець-Подільський планово-економічний технікум-інтернат є одним із небагатьох освітянських закладів України, де здобувають освіту юнаки та дівчата з обмеженими можливостями. В даному закладі навчаються: діти-сироти, напівсироти, члени сімей, які постраждали від аварії ЧАЕС, переселенці зі сходу.

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у даному навчальному закладі створено потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста. Оздоровчо-реабілітаційна база включає басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури, медичний пункт. До послуг студентів сучасний комфортабельний гуртожиток з блоками обслуговування студентів на кожному поверсі, перехідна галерея між навчальним корпусом і гуртожитком. З 2016 року навчальний заклад розпочав підготовку фахівців з числа осіб, що переміщаються на візках.

У вересні 2015 року розпочата робота щодо трансформації технікуму-інтернату в коледж (інститут), що здійснюватиме ступеневу підготовку бакалаврів та, в перспективі, магістрів з числа молодих людей з особливими потребами за акредитованими спеціальностями: “Економіка”, “Облік і аудит”, “Соціальна програма”, та перспективними “Правознавство”, “Програмна інженерія”. Наразі очікуються зміни офіційної назви Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату на Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж (інститут).

Зараховані до навчання до технікуму (інваліди І-ІІІ груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотириразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). Студентам технікуму пенсії виплачуються в повному обсязі.

Просимо всіх бажаючих навчатися за запропонованими спеціальностями у Кам’янець-Подільському планово-економічному технікумі-інтернаті, а особливо – інвалідів дитинства, інвалідів І-ІІІ груп звертатися до адміністрації технікуму-інтернату за адресою: 32300, Хмельницька область, м.Камянець-Подільський, вул. Голованця, 13 або за телефонами (03849) 3-26-51, 3-26-51 Офіційний сайт www.peti.km.ua, e-mail:technicum@kp.rel.com.ua.