Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Оголошення ПФУ

Період, за який сплачено єдиний внесок у розмірі, не меншому за мінімальний страховий внесок, зараховують у страховий стаж.

Сьогодні багато хто з громадян України не зовсім усвідомлює основні принципи страхової пенсійної системи: пенсія — це не допомога від держави, а індивідуальний результат багаторічної праці кожного.

Зазвичай молодь не думає про заощадження на старість. У молодих людей є нагальніші потреби: їм необхідні гроші на житло, виховання дітей, освіту тощо, але навіть незначні, однак, регулярні страхові внески на пенсійне страхування в молодому віці гарантують особі в майбутньому право на отримання пенсійних виплат із системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Страховий стаж — період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачувалися страхові внески в сумі, не меншій встановленого законодавством мінімального страхового внеску.

Для зарахування до страхового стажу повного місяця сума сплаченого внеску має дорівнювати сумі мінімального страхового внеску (сума мінімальної зарплати помножена на розмір ЄСВ). Зараз встановлена сума мінімального страхового внеску — 704 грн.(22% ЄСВ від 3200 грн. мінімальної зарплатні).

Своєчасна і повна сплата платежів, а також забезпечення заробітною платою працівників не менше мінімальних соціальних стандартів — це обов’язок кожного роботодавця щодо соціального захисту своїх працівників.

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту