Оголошення про проведення ярмарку «Літній сезон” у м.Збараж

ЗБАРАЗЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 26.06.2019 року № 103

Про проведення ярмарку

«Літній сезон” у м.Збараж

Керуючись п.п.8, ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши пропозиції членів виконавчого комітету, керуючись ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет Збаразької міської ради

ВИРІШИВ:

1. Провести у період з 01 липня 2019 року по 31 серпня 2019 року (включно) ярмарок «Літній сезон» з продажу продовольчих та непродовольчих товарів, сільськогосподарської продукції, її переробки, плодоовочевих товарів, борошна, круп, макаронних виробів тощо.

2. Визначити місце проведення ярмарку «Літній сезон» – майдан І.Франка у Збараж.

3. Затвердити схему місць розташування учасників ярмарку «Літній сезон» (додаток №1).

4. Відділу містобудування та земельних відносин здійснити видачу (на підставі рішень виконавчого комітету) тимчасових дозволів на участь в ярмарку із зазначенням номера торгового місця.

5. В разі звернення суб’єктів господарювання, які виявили бажання взяти участь в ярмарку, позачергово здійснити засідання виконавчого комітету.

Міський голова Збаража                                     Р.С.Полікровський