Вітання заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Синчишину А.Д.

Керівництво та колектив Збаразької міської ради щиро вітає заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Дмитровича Синчишина з отриманням Грамоти Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом, у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення розвитку місцевого самоврядування, визначну громадсько-політичну діяльність, високий професіоналізм.

Шановний Андрій Дмитрович!

Нехай ця висока відзнака додасть Вам наснаги, віри, сили для нових звершень, незгасимої енергії та невтомності у відповідальній справі. Нехай злагода та достаток завжди супроводжують Вас та Вашу родину. Бажаємо Вам міцного здоров’я, непохитності у досягненні задумів і планів, плідної праці та нових звершень!