Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Вшанування пам”яті жертв Голодоморів

Однією з найтрагічніших та найболючіших сторінок в історії українського народу був Голодомор 1932-1933 років. За масштабом, жорстокістю, цинізмом та організованістю з боку влади і наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства.

Голодомор – це глибока демографічна і духовна рана, це масове вбивство людей штучним голодом, найжахливіша зброя масового знищення, це трагедія, яку було визнано Геноцидом українського народу.

Шановні збаражани!

Трагедії 1932-1933 років, а також 1921-1922, 1946-1947 років, навіки закарбувались у свідомості українців пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників, які на собі перенесли жахливий, ні з чим не зрівняний, біль тіла і душі.

Тож, не допустимо ніколи у власні державі такого лиха! Пам’ятаймо, що головною цінністю для нас є власна держава, бо лише вона є надійною гарантією нашої стабільності та благополуччя.

24 листопада з 16-ї години пропоную приєднатись до всеукраїнської акції «Засвіти свічку пам’яті», встановивши вогник жалоби на своєму підвіконні, та вшанувати світлу пам’ять жертв Голодоморів хвилиною мовчання.

Закликаю усіх збаражан обмежити проведення розважальних заходів!

Будь першим хто прокоментує

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до вмісту